Blog > Komentarze do wpisu

Życzenia

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam i sobie, byśmy nie tylko myśleli o przyszłości, lecz także nie stracili żadnej chwili  dnia dzisiejszego, gdyż nawet niepozorne zdarzenie wpłynie na to, co będzie później, a i ludzie nie zawsze będą przy nas ci sami, również pielęgnujmy przeszłość i tradycję nam bliską.

Czas bywa przyjacielem i nieprzyjacielem równocześnie. Znajdźcie właściwe drogowskazy na dalszą podróż.

wtorek, 23 grudnia 2014, nutta

Polecane wpisy

  • Tadeusz Konwicki

    "Zimno. Przelatujący wiatr uderzył pięścią w szybę. Miasto postękuje jak daleka rzeka. Noc. Kot Iwan chrapie przez sen zatopiony w gnuśnej, ale i tajemniczej wy

  • "Zapach wolności"

    (zdjęcie ze strony galeria.swiat.kwiatow.pl) Wtedy pachniało wszystko: i cierpienie, i marzenie, i życie, i śmierć, i słowa, i papier. A ludzie - zdzierając pa

  • Dobrego jabłka!

    Nie, nie biorę w akcji Kupuj i jedz polskie jabłka, nawet zwiększając dzienną normę spożycia. Lubię jabłka przez cały rok, a latem i jesienią te odmiany, któryc

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/12/23 15:16:55
Trafiłaś w sedno, Nutto. Mnie ostatnio przeraźliwie czas przecieka między palcami i czuję, że zupełnie nie wykorzystuję go tak, jak powinnam. A każda chwila jest ważna. Mam nadzieję, że w Święta uda mi się trochę odnaleźć. Dziękuję i od siebie też życzę Ci spokoju, refleksji, czasu dla bliskich i dla dobrej książki oczywiście. Ściskam!
-
2014/12/23 16:02:53
I właśnie dlatego tak ważna jest historia. Moja droga, życzę Ci cudownych Świąt. Niech będą dla Ciebie niezapomniane i spędzone w gronie najbliższych i kochających Cię osób.
-
2014/12/23 17:27:42
dziękuję za piękne i mądre życzenia. Dziękujemy też za kartkę papierową i prześliczną bombkę ;)
-
2014/12/23 17:57:26
Pięknie ujęłaś sedno naszego być.......nie tylko wczoraj i jutro, ale przede wszystkim dzisiaj... dla siebie i innych.
Jeszcze raz nutto radosnego świętowania życzę....
-
2014/12/23 18:25:15
Dziękuję za tak niezwykłe i mądre życzenia! Pięknych Świąt Bożego Narodzenia, które dadzą nam możliwość refleksji i rozpoznania, co jest w życiu najważniejsze.
-
Gość: guciamal, *.internetdsl.tpnet.pl
2014/12/23 18:49:38
Dziękuje za te szczególne życzenia. Szkoda,ze wraz z narodzinami nie dostajemy instrukcji obsługi na życie, bo choć wydaje się ono tak proste, tak łatwo czasami zabladzic. Spokojnych i pogodnych świąt życzę
-
2014/12/23 18:56:04
Piękne życzenia trafiające w czuły punkt, przynajmniej mój :) slicznie dziękuję i pozdrawiam świątecznie
-
2014/12/23 19:27:10
Jakie piękne życzenia !
Niech magia świąt przyniesie Tobie spokój, radość i miłość.
-
Gość: ksiazkowiec, 176.107.37.*
2014/12/24 06:03:59
Zawarłaś przeszłość, teraźniejszość i przyszłość - dbajmy o nie. Tradycyjnych Świąt życzę :)
-
2014/12/24 08:51:39
Niezwykle są Twoje życzenia, dziękuję za nie...
Życzę, by ten czas Bożego Narodzenia był dla Ciebie czasem radości, pięknych spotkań i doznań. Wszystkiego najlepszego, Nutto
-
2014/12/24 09:00:20
Szczęścia, ciepła, miłości i chwili oddechu, żeby móc się nimi cieszyć :D
-
2014/12/24 23:35:05
Naia, dziękuję za odwiedziny i życzenia. Niech święta będą okazją do przyjaznego spotkania z czasem, który nie ucieknie;)

Kraino Czytania, miło mi Cię powitać świątecznie. Spotkania z historią to okazja do kolejnych odkryć.

Chiaro, cieszę się, że list dotarł. Martwiło mnie potem to, że bombka mogła ulec zniekształceniu w czasie podróży z pocztą.
-
2014/12/24 23:38:49
Natanno, dziękuję za życzenia :)

Kaye, Święta i koniec roku skłaniają do refleksji i radości z życzeń :)

Montgomerry, rozmowy świąteczne, książki, płyty w ten czas cieszą. Szukamy dobra i piękna:)
-
2014/12/24 23:44:17
Guciamal, z tą instrukcją obsługi jest tak, że nie zawsze chcemy ją precyzyjnie zastosować, czasami chcemy być wynalazcami i odkrywcami. Dziękuję za miłe życzenia:)

Tommyknocker, dziękuję za serdeczne życzenia:)

Ksiązkowcu, nie depczmy przeszłości, jak pisał poeta (widać, że zawsze miało się do tego skłonności). Tradycja i nowoczesność nie muszą ze sobą walczyć. Dziękuję za wizytę i życzenia:)
-
2014/12/24 23:48:12
E.ka, dziękuję za wirtualną wizytę. Umiejętność świętowania i płynąca z niego radość to ważne doświadczenie życiowe.

Bazylu, dziękuję za życzenia. Zatrzymajmy się. Bieg jest zdrowy, ale nie może trwać wiecznie.
-
2014/12/25 00:33:11
Ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!
-
2014/12/25 22:10:18
Nutto, pozdrawiam świątecznie i dołączam do tych, co już przede mną. O teraźniejszości słyszę często w kontekście buddyjskim (lub parabuddyjskim). I mądrze mi to brzmi. Bardzo się cieszę, że wplotłaś tę myśl w całkiem tradycyjny kontekst. Bo "teraz" rzeczywiście ma moc i jest tym, w czym możemy być bez urojeń.
Nutto, Pięknych Świąt :)
-
2014/12/26 17:05:13
Caitri, Tamaryszku, dziękuję za wizytę i życzenia:)